Статті

Друк

Намісник монастиря співслужив Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію за богослужінням у селищі Романків

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній на запрошення настоятеля храму на честь Собору Київських святих протоієрея Богдана Гулямова 29 липня 2019 року здійснив архіпастирський візит у селище Романків Київської області.

Перед входом до храму свого Предстоятеля із квітами зустріли діти.

Його Блаженство очолив урочисту Божественну літургію у співслужінні митрополита Вінницького і Брацлавського Симеона, митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, секретаря Київської Митрополії архієпископа Вишгородського Агапіта, єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона, єпископа Луганського і Старобільського Афанасія, єпископа Харківського і Богодухівського Митрофана та запрошеного духовенства.

На малому вході Митрополит Епіфаній нагородив протодиякона Савву Заріцького черговою церковною нагородою – правом носінням камилавки.

Цього дня всі віряни, які молилися за Богослужінням, причастилися Святих Христових Таїн.

Після звершення Божественної літургії та хресного ходу Предстоятель звернувся до парафіян із першосвятительським словом і привітав причасників із прийняттям Святих Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа та всіх благословив.

Представники громади висловили вдячність Митрополиту Епіфанію за архіпастирський візит та мудре керівництво Православною Церквою України й піднесли букет квітів.

Джерело

Поширити у соцмережах: