Статті

Друк

Патріарх Філарет освятив новозбудований храм у м.Переяслав

8 грудня 2018 р. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Чин освячення новозбудованого храму на честь Святого рівноапостольного князя Володимира Великого у м. Переяслав.

Перед входом до храму Предстоятеля із запашним короваєм і квітами зустріли діти і парафіяни храму.

Під час чину освячення та на Літургії Святійшому Патріарху співслужили: Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, архієпископ Вишгородський Агапіт, секретар Переяславського єпархіального управління, благочинний Броварського району прот. Михаїл Лесюк, благочинний Переяславського району прот. Іоан Бобітко, благочинний Бориспільського району прот. Ігор Марцін, настоятель столичного храму ікони Божої Матері "Живоносне Джерело" прот. Валерій Семан, клірик Володимирського кафедрального патріаршого собору м. Києва прот. Михаїл Сливчук, настоятель новозбудованого храму прот. Іоан Будняк та інше запрошене духовенство.

У храмі спільно з владиками та священиками молилася велика кількість вірян.

Після Літургії Святійший владика звернувся до усіх присутніх у храмі зі словами проповіді.

На завершення Патріарх Філарет відзначив благодійників та будівничих храму високими церковними нагородами. Зокрема Орден Христа Спасителя з рук Патріарха Філарета отримав благодійник і будівничий храму В’ячеслав Володимирович Саулко та жертводавець Григорій Романович Сокур. Іншими церковними відзнаками були нагороджені ті парафіяни, які долучилися до будівництва та благоустрою храму.

Настоятель парафії прот. Іоан Будняк подякував Предстоятелю, архієреям, духовенству, усім жертводавцям і присутнім у храмі людям за спільну щиру молитву і висловив сподівання, що цей храм стане не лише окрасою міста, але і тим місцем, де кожен зможе прийти і насититися духовною їжею.

Джерело

Поширити у соцмережах: